ilustracni_foto
Historie firmy v datech

:: 1994 ::
Začátek podnikání v oboru vytápění. Bohumil Tříska začíná svou činnost jako servisní technik plynových hořáků a plynových kotlů.
:: 1999 ::
Nárůst klientely, nastupují první zaměstnanci. V téže době byly zahájeny i drobné montáže, zejména plynofikace rodinných domů, za pomoci dlaších brigádníků a externích pracovníků. Rovněž byla zahájena revizní činnost v oboru plynových spotřebičů a plynových rozvodů.
:: 2000 ::
Došlo k udělení autorizace na měření emisí středních zdrojů znečištění. Revizní činnost byla rozšířena o revize na tlakové nádoby. Postupně bylo obměňováno technické vybavení firmy včetně vozového parku, rovněž byli přijati noví pracovníci. Dalším rozšířením činnosti firmy se stává údržba a revizní činnost na plynových regulačních stanicích VTL a STL.
:: 2003 ::
Firma se stěhuje do nových prostor, v kterých působí dodnes. Další etapa výstavby plynovodů a systémů ÚT jsou výrobní haly, které se neustále budují. Naše firma z tohoto důvodu zakoupila hydraulické pracovní plošiny pro práci ve výškách, montéři absolvovali proškolení pro práci ve výškách.

Do dnešního dne jsme získali zastoupení téměř všech velkých výrobců tepelné techniky na montáže a servisní činnost jejich výrobků. Součet tepelných zdrojů, na kterých provádíme servisní a revizní činnost je k dnešnímu dni 680 objektů. Ty zahrnují jednotlivé kotelny i celé výrobní celky včetně výrobních linek obsahující i třeba několik desítek plynových spotřebičů.

Průběžně neustále provádíme nábor nových pracovníků v oboru elektro popř. montérů plynovodů anebo montérů vytápění.

Dnešní náplň firmy představuje servisní a montážní činnost pro různé druhy plynových spotřebičů bez omezení výkonu. Montáže potrubních rozvodů pro topné plyny a systémy vytápění včetně solárních. Veškeré revizní činnosti na tepelných zdrojích včetně autorizovaného měření emisí. Výroba a montáže elektronické regulace topných celků, VZT zařízení popř. výrobních linek, včetně vlastní výroby rozvaděčů. Naše firma rovněž provádí dodávku a montáže fotovoltaických elektráren.

Fa Tříska
Nerudova 707
330 11 Třemošná
Česká republika

Tel./fax: (+420) 377 855 885
Mobil: (+420) 602 413 708
email: bohumil.triska@fa-triska.cz
home: www.fa-triska.cz

All rights reserved, Fa-Triska 2008