Hudební skupina Marná Snaha

Country kapelu Marná Snaha je možno charakterizovat jako volné sdružení muzikantů, kteří se v průběhu let 2004 až 2009 scházeli na takzvaných "zpívaných" konaných asi jedenkrát měsíčně. Postupem doby vznikl stálý kádr několika hudebníků, který tvoří pevný základ tohoto hudebního sdružení. Kapela se schází nejen na produkcích, ale i na pravidelných zkouškách. Díky těmto aktivitám, kapela vytvořila repertoár, zahrnující množství písní, nejenom z oblasti country, folkové a trampské písně, bluegrassu, ale i částečně rockové a bluesové muziky.

Umělecké ambice kapely nesahají na koncertní podia, ani do nahrávacích studií. Radost z hraní předurčuje kapelu k vystupování v klubech, v hospodách, při soukromých oslavách, zpívaných a apod. Kapela působící na Plzeňsku je připravena zajet i k Vám. Skupina je vybavena kvalitní zvukovou aparaturou, která zaručuje odpovídající ozvučení všech běžných akcí.

kapela-foto

Skupina vystupuje ve složení:

  • Tonda Tříska: el. kytara, zpěv
  • Bohouš Tříska: pětistrunné banjo, zvuk
  • Pepa Černý: baskytara, zpěv
  • Honza Hyťha: mandolína, zpěv
  • Václav Kovářík: kytara, zpěv
  • Míra Kunz: kytara, zpěv, foukací harmoniky

Jako hosté s naší hudební formací vystupují další hráči (housle, foukací harmoniky atd.)


Spojení na kapelu: Bohumil Tříska, mobil 602 413 708 popř. na mail firmy fa-Tříska, která je i sponzorem této kapely. bohumil.triska@fa-triska.cz

Fa Tříska
Nerudova 707
330 11 Třemošná
Česká republika

Tel./fax: (+420) 377 855 885
Mobil: (+420) 602 413 708
email: bohumil.triska@fa-triska.cz
home: www.fa-triska.cz

All rights reserved, Fa-Triska 2008